Echopratele
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zdravím echopřátele

4 posters

Strana 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Goto down

zdravím echopřátele - Stránka 10 Empty Re: zdravím echopřátele

Příspěvek pro michelina Wed Mar 15, 2017 10:39 pm

Děkuji, že jste mému zamyšlení přisoudila i nějakou hloubku Very Happy Tak komunikace by se tím nevylučovala, komunikovalo by se nadále, ale dneska si už nemůžu vzpomenout, jak jsem to myslela Very Happy Jsem po dnešku nějaká vyřízená, technologie si se mnou opět pohrály a vystavily mě neúměrnému stresu Mad Very Happy
michelina
michelina

Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 23. 02. 17

Návrat nahoru Goto down

zdravím echopřátele - Stránka 10 Empty Re: zdravím echopřátele

Příspěvek pro Queen Thu Mar 16, 2017 9:05 pm

michelina napsal:Děkuji, že jste mému zamyšlení přisoudila i nějakou hloubku Very Happy Tak komunikace by se tím nevylučovala, komunikovalo by se nadále, ale dneska si už nemůžu vzpomenout, jak jsem to myslela Very Happy Jsem po dnešku nějaká vyřízená, technologie si se mnou opět pohrály a vystavily mě neúměrnému stresu Mad Very Happy

Rovněž bylo se mnou pohráváno Very Happy Nešla wifi, vyzkoušela jsem dostupné možnosti, volala operátorovi, ten že je už pozdě na techniky a měla jsem volat až ráno. Hrozné celý večer bez kontaktu se světem Very Happy Ráno jsem provedla přeinstalaci cheers a hrdě hlásila, že jsem opravila. Fakt jsem dobrá Very Happy

Queen
Admin

Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 23. 02. 17

http://echopratele.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

zdravím echopřátele - Stránka 10 Empty Re: zdravím echopřátele

Příspěvek pro Queen Thu Mar 16, 2017 9:06 pm

Queen napsal:
michelina napsal:Děkuji, že jste mému zamyšlení přisoudila i nějakou hloubku Very Happy Tak komunikace by se tím nevylučovala, komunikovalo by se nadále, ale dneska si už nemůžu vzpomenout, jak jsem to myslela Very Happy Jsem po dnešku nějaká vyřízená, technologie si se mnou opět pohrály a vystavily mě neúměrnému stresu Mad Very Happy

Rovněž bylo se mnou pohráváno Very Happy Nešla wifi, vyzkoušela jsem dostupné možnosti, volala operátorovi, ten že je už pozdě na techniky a měla jsem volat až ráno. Hrozné celý večer bez kontaktu se světem Very Happy Ráno jsem provedla přeinstalaci cheers a hrdě hlásila, že jsem opravila. Fakt jsem dobrá Very Happy

Prostě skromnost se fakt moc nenosí Laughing

Queen
Admin

Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 23. 02. 17

http://echopratele.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

zdravím echopřátele - Stránka 10 Empty Re: zdravím echopřátele

Příspěvek pro michelina Thu Mar 16, 2017 9:53 pm

Musím říct, že jste opravdu dobrá Very Happy Já dala restartovat počítat s tím, že to chtělo asi delší dobu nějakou aktualizaci. Tím se mi ten laptop sekl a nešel vůbec nastartovat. Normálně se restartuje i s aktualizacemi během pár minut, včera ani po hodině. Tak jsem to navrdo vypla, jenže on pak nešel ani zapnout, tak jsem pojala podezření, že přesně po dvou letech, co mi skončila záruka, je laptop v háji. Nicméně máme doma ještě jiný laptot, tak jsem naběhla na něj. Vše už vypadalo krásně a v tom zase nejel internet...A v tom největším zoufalství se rozjel ten první laptop Very Happy a jakmile naběhl, tak internet začal fungovat i u toho druhého Very Happy a já úplně vyšťavená Very Happy
Ono zase není špatné, když nemáte kontakt se světem, tak můžete posílit aspoň kontakt sama se sebou Very Happy A jak známo z minulých debat, kde není kontakt, není potíž Very Happy
michelina
michelina

Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 23. 02. 17

Návrat nahoru Goto down

zdravím echopřátele - Stránka 10 Empty Re: zdravím echopřátele

Příspěvek pro michelina Thu Mar 16, 2017 10:05 pm

Zapomněla jsem shrnout, že včera byl nějaký pohrávací den asi... Very Happy
michelina
michelina

Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 23. 02. 17

Návrat nahoru Goto down

zdravím echopřátele - Stránka 10 Empty Re: zdravím echopřátele

Příspěvek pro Queen Tue Mar 21, 2017 2:44 pm

michelina napsal:Musím říct, že jste opravdu dobrá Very Happy Já dala restartovat počítat s tím, že to chtělo asi delší dobu nějakou aktualizaci. Tím se mi ten laptop sekl a nešel vůbec nastartovat. Normálně se restartuje i s aktualizacemi během pár minut, včera ani po hodině. Tak jsem to navrdo vypla, jenže on pak nešel ani zapnout, tak jsem pojala podezření, že přesně po dvou letech, co mi skončila záruka, je laptop v háji. Nicméně máme doma ještě jiný laptot, tak jsem naběhla na něj. Vše už vypadalo krásně a v tom zase nejel internet...A v tom největším zoufalství se rozjel ten první laptop Very Happy a jakmile naběhl, tak internet začal fungovat i u toho druhého Very Happy a já úplně vyšťavená Very Happy
Ono zase není špatné, když nemáte kontakt se světem, tak můžete posílit aspoň kontakt sama se sebou Very Happy A jak známo z minulých debat, kde není kontakt, není potíž Very Happy

Díííky Very Happy To známe, dnešní technika je nastavená tak, aby fungovala po dobu záruky, pak si spotřebiteli dělej, jak chceš. Měla jsem velkou pračku se sušičkou, které odešel motor půl roku po záruce. K nové pračce jsem si pořídila pětiletou záruku.

Dobré posilování kontaktu sama se sebou, celkem náročné, ne? Laughing

Queen
Admin

Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 23. 02. 17

http://echopratele.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

zdravím echopřátele - Stránka 10 Empty Re: zdravím echopřátele

Příspěvek pro Queen Tue Mar 21, 2017 2:45 pm

michelina napsal:Zapomněla jsem shrnout, že včera byl nějaký pohrávací den asi... Very Happy

Ale přežila jste ho ve zdraví, možná? Very Happy Nemůže být všechno jednoduché, to bychom se nudili Laughing

Queen
Admin

Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 23. 02. 17

http://echopratele.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

zdravím echopřátele - Stránka 10 Empty Re: zdravím echopřátele

Příspěvek pro michelina Wed Mar 22, 2017 7:06 pm

Queen napsal:
michelina napsal:Zapomněla jsem shrnout, že včera byl nějaký pohrávací den asi... Very Happy

Ale přežila jste ho ve zdraví, možná? Very Happy Nemůže být všechno jednoduché, to bychom se nudili Laughing


Jsme se dlouho nečetly Smile Můžu pouze konstatovat, že jsem ho přežila, jestli ve zdraví, to se ukáže později ty následky. Akorát, že zpětně si to už člověk nědá dohromady z čeho o to zdraví přišel, že to mohlo být i výpadkem internetového připojení Very Happy
michelina
michelina

Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 23. 02. 17

Návrat nahoru Goto down

zdravím echopřátele - Stránka 10 Empty Re: zdravím echopřátele

Příspěvek pro Queen Fri Mar 24, 2017 10:04 am

michelina napsal:
Queen napsal:
michelina napsal:Zapomněla jsem shrnout, že včera byl nějaký pohrávací den asi... Very Happy

Ale přežila jste ho ve zdraví, možná? Very Happy Nemůže být všechno jednoduché, to bychom se nudili Laughing


Jsme se dlouho nečetly Smile Můžu pouze konstatovat, že jsem ho přežila, jestli ve zdraví, to se ukáže později ty následky. Akorát, že zpětně si to už člověk nědá dohromady z čeho o to zdraví přišel, že to mohlo být i výpadkem internetového připojení Very Happy

Zpětně člověk těžko zjistí, z čeho mu hrabe Very Happy I když nějaké indicie jsou Very Happy

Queen
Admin

Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 23. 02. 17

http://echopratele.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

zdravím echopřátele - Stránka 10 Empty Re: zdravím echopřátele

Příspěvek pro michelina Mon Mar 27, 2017 11:33 pm

Určitě, indicie jsou, ale je jich tolik, za ta léta, že nevím které k čemu přiřadit Very Happy
michelina
michelina

Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 23. 02. 17

Návrat nahoru Goto down

zdravím echopřátele - Stránka 10 Empty Re: zdravím echopřátele

Příspěvek pro Queen Wed Mar 29, 2017 10:01 pm

michelina napsal:Určitě, indicie jsou, ale je jich tolik, za ta léta, že nevím které k čemu přiřadit Very Happy

To už je pak asi úplně jedno Very Happy Vznikne z toho jeden úplně spokojený člověk, co si nic nepamatuje Very Happy

Queen
Admin

Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 23. 02. 17

http://echopratele.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

zdravím echopřátele - Stránka 10 Empty Re: zdravím echopřátele

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru